ویرا دیزل در یک نگاه :

در فروردین 1400 شرکت ویرا دیزل مصمم و پر قدرت فعالیت خود را به عنوان نماینده رسمی و انحصاری گروه خودروسازی تجاری شانکشی (شاکمان) در ایران آغاز کرد. ما بر آنیم در راستای ارایه خدمات بهتر و شایسته جامعه ایرانی، جدیدترین محصولات تجاری سبک و سنگین برند شاکمان را با استفاده از پیشرفته ترین فناوری های دنیا به بازار عرضه نماییم.

درباره ما

ماموریت

کمک به نوسازی ناوگان باری کشور و رشد سهم بازار خود در حوزه خودروهای تجاری، به عنوان ماموریت اصلی این شرکت تعریف شده است.

شرکای تجاری

گروه خودروهای تجاری شانکشی ، مستقر در شهر بائوجی استان شانکشی، ازشرکت های تابع هولدینگ گروه خودرو شانکشی است. فعالیت این مجموعه شامل تمامی مراحل، تحقیق و توسعه و تولید و صادرات و راه اندازی کارخانه به صورت تولید CKD برای خودروهای تجاری در اقصی نقاط جهان است.

رسالت اجتماعی ویرا دیزل

ویرا دیزل به عنوان یک فعال تولیدی علاوه بر توسعه کسب و کار، بهبود و رشد جامعه را در تمامی فعالیت های خود مدنظر خواهد داشت.

باورهای ویرادیزل

کسب و کار

کمک به نوسازی ناوگان حمل و نقل، جلب رضایت مشتریان، عملکرد مسئولانه در قبال مشتریان و ارائه محصول با کیفیت متناسب با استاندارد بین المللی و بروز دنیا و ارائه خدمات پس از فروش پایدار.

جامعه

حمایت از دانش آموختگان دانشگاه ها و موسسه ها، ایجاد فرصت های برابر، حمایت از فعالیت های خیریه و افزایش کیفیت زندگی ذی نفعان و توجه به نیازهای آن ها.

محیط زیست

کاهش تولید زباله و آلودگی، صرفه جویی در مصرف آب و انرژی و تولید محصولات دارای استاندارد آلایندگی روز دنیا.