پخش زنده رویداد های ویرا دیزل پخش زنده رویداد های ویرا دیزل(در حال حاضر رویدادی وجود ندارد)
  • 387 نمایش

حضور شرکت ویرا دیزل در نمایشگاه خودرو تهران

خبرهای خوب نماینده شاکمان در ایران

 

ارائه محصولات ویرا دیزل با استانداردهای 85 گانه

 

شرکت ویرا دیزل به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه ماموت در نمایشگاه خودرو تهران «اتواکسپو» با همان محصولات قبلی حاضر می‌شود اما این بار با این تفاوت که تمامی محصولات استانداردهای 85 گانه را پاس کرده‌اند و بروز شده‌اند.

شرکت ویرا دیزل بعنوان نماینده رسمی شاکمان در ایران سه محصول تجاری از این برند مطرح چینی را به بازار ایران عرضه می‌کند.کامیونت Y9 که با لوگو و نشان شاکمان عرضه می‌شود در نمایشگاه سال گذشته رونمایی شد اما امسال این محصول با دریافت تاییدیه استانداردهای 85گانه به نمایشگاه می‌آید.

کشنده y3 که با لوگو و نشان اختصاصی ویرا عرضه می‌شود نیز قبل‌تر رونمایی شده بود اما در این نمایشگاه قرار است نسخه ارتقا یافته آن‌ که علاوه بر دریافت تاییدیه استانداردهای 85 گانه و ایرادات مونتاژی آن نیز برطرف شده در نمایشگاه تهران حاضر شود

در انتها شرایط عرضه کشنده دماغ‌دار Z3 نیز که از اولین رونمایی تاکنون توجه‌ بسیار زیادی را به خود جلب کرده بود در این نمایشگاه اعلام می‌شود.

ویرا دیزل یک شرکت جوان از زیرمجموعه‌های گروه ماموت است که از سال 1400 با معرفی سه محصول از برند شاکمان فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 1401 با تغییر لوگو و هویت بصری، فصل جدیدی از فعالیت‌های خود را رقم زد.

این شرکت خودروساز تاکنون بیش از 200 دستگاه کامیونت و بیش از 100 دستگاه کشنده به مشتریان B2B خود تحویل داده است. این شرکت در نظر دارد تا در راستای اهداف توسعه ای خود، شبکه ارائه خدمات پس از فروش خود را در سراسر کشور گسترش دهد و با ارائه آموزش های مفید و کاربردی سطح توانمندی شبکه خود را بالا ببرد.

پیام بگذارید