• 1042 نمایش

آماده‌باش سنگین ویرادیزل به بازار

پس از تولید 100 دستگاه از کامیونت شاکمن در خط تولید ویرا دیزل، اکنون 100 دستگاه از کشنده ویرا Y3 نیز تولید و آماده تحویل شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت ویرا دیزل؛ حدود 100 دستگاه کشنده Y3 که با نشان اختصاصی "ویرا" عرضه می شود از خط تولید این شرکت خارج و به اداره تحویل منتقل شده است. این تعداد که همگی در برنامه ویژه فروش سازمانی و ناوگانی به فروش رسیده اند تا کمتر از یک ماه دیگر به مشتریان تحویل داده خواهند شد. کامیونت های تولید شده نیز که با لوگو و نشان شاکمن عرضه می شوند در هفته های آینده به مشتریان تحویل داده خواهد شد. 

با توجه به اینکه این 200 دستگاه از طریق برنامه ویژه فروش سازمانی و ناوگانی به فروش رسیده، هنوز قیمت رسمی این دو خودرو برای بازار اعلام نشده اما احتمالا کامیونت Y9 به قیمتی در حدود 1.5 میلیارد تومان و کشنده Y3 ویرا با قیمتی در حدود 4.5 میلیارد تومان به فروش خواهد رسید. 
کشنده دماغدار Z3 نیز که جز خاص ترین و قدرتمند ترین محصولات تجاری در بازار به حساب می آید نیز در مرحله پاس کردن استانداردهای 85 گانه قرار دارد و به زودی اخبار جدیدی در خصوص زمان تولید و عرضه این محصول نیز اعلام خواهد شد. 
ویرا دیزل قصد دارد تا پایان سال جاری رکورد تولید 1000 دستگاه از مجموع هر 3 خودرو را به ثبت برساند.

نظرات (1)

  • تصویر

    محسن ممی وند

    1402/03/20 10:39

    سلام و خداقوت

پیام بگذارید